Nejen na jednu dovolenou


Mnoho lidí si bez auta neumí představit život a jezdí autem denně. Vozí děti do školy a do kroužků, jezdí do práce, a v neposlední řadě jezdí autem i na dovolenou. Tuzemská dovolená je jasná, protože je lepší jezdit po republice, aniž by člověk musel tahat zavazadla v rukách a čekat na spoje, které často nejezdí jak by bylo nutné. Je tak logické, že i na zahraniční dovolenou často lidé vyráží vlastním autem, pokud to dává smysl. A právě třeba návštěva Chorvatska autem smysl dává víc než cokoliv jiného. I cestovní kanceláře sem pořádají zájezdy autobusem, tak proč nevzít dovolenou do vlastních rukou, a nejet na dovolenou autem po vlastní ose?

split město

Cestování k moři autem má řadu výhod. Tou hlavní je to, že můžete vyjet kdykoliv vám to vyhovuje. Tuto variantu volí hlavně lidé s malými dětmi, které mívají s delšími trasami problém. Neruší tak ostatní cestující a mohou si udělat pauzu v cestě kdykoliv potřebují. I na dovolené se mohou pohybovat podle vlastních potřeb. Jen je nutné si hlídat, kde můžete parkovat. Jinak vám hrozí poměrně vysoké pokuty a odtahy.

žena na pláži

Krátká vzdálenost Chorvatska od České republiky je důvodem, proč je dovolená v Chorvatsku tak populární. Protože pro mnoho lidí je jízda autem k moři normální, jezdí sem každý rok desítky tisíc českých turistů, aby si užili moře a pláže. Protože cesta sem trvá jen pár hodin, mnoho lidí zde začalo shánět bydlení na dovolenou a víkendy. Stále více lidí sem jezdí nejen na týdenní letní dovolenou, ale i na kratší pobyty častěji za rok. A to už se vyplatí koupit apartmán v Chorvatsku Najadranu.cz.

Investice i vlastní bydlení
Zájem o nemovitosti je dlouhodobě na maximu, protože nemovitosti si velice dobře drží svou hodnotu. Kdo chce ochránit svoje peníze před inflací, hledá komodity, které nakupovat. A právě nemovitosti u moře jsou teď žhavým hitem – můžete je totiž pronajímat turistům.