Foot fetish prokletí nebo vášeň


Foot fetish je nejčastější úchylkou, které se věnuje obrovský počet mužů na celé planetě. Některé zdroje uvádí, že se jedná o pouhých pět až deset procent mužů, ale mnoho z nich svou vášeň utajuje, a tak může počet dotčených mužů vystoupat až k celé třetině populace. Jak je možné, že tolik mužů vzrušují ženské nohy a chodidla, a že má tento trend spíše stoupající tendenci, a že stoupá dokonce i počet žen, které nohy a chodidla přímo fascinují? Proč muži milují ženy obuté do kozaček na platformě, do páskových sexy sandálů a modelů Pleaser Flamingo, které jsou tak sexy a zvýrazňují krásu chodidel až do nebes?

žena v kozačkách

Famózní tvary – je známo, že nejpřitažlivější a nejvíce sexy jsou oválné obličeje, tomu se také například přizpůsobují tvary obrouček brýlí, aby u trojúhelníkového nebo kulatého obličeje navodily dojem oválného tvaru. S chodidly je to podobné, jestliže jsou jejich proporce vyvážené a symetrické, jestliže je pata dostatečně úzká a nárt optimálně široký, a prsty jsou tak akorát dlouhé a ustupují do parabolické křivky, a pokud je na chodidle dobře patrná podélná i příčná klenba, pak je chodidlo nesmírně sexy. Dokonce i některé ženy si rády prohlížejí mužská chodidla, která jsou proporcionálně vyvážená – připadají jim hezká a chtějí se s nimi mazlit a přitulit se k nim.

dámské kozačky

Smyslná barva – zadíváte-li se pozorně na bosé chodidlo, zjistíte, že na něm převládá růžová barva, a to přesně v místech kontaktu s obuví nebo s podlahou. Růžová barva těchto křivek je přímo fascinující a navíc je růžová barvou lásky, proto není náhoda, že růžová jsou nejen chodidla, ale i vstup do vagíny, rty a jazyk a narůžovělé prsní bradavky – tedy typické sexuální erotogenní zóny.

Vůně a chuť – lidský pot je afrodiziakum samo o sobě. To vám potvrdí každý zkušený sexuolog, a zároveň vám zdůvodní, že podle vůně potu rozpoznáme vhodnost partnera (partnerky) pro početí zdravých dětí. Byla provedena řada studií s čicháním k potu například na tričkách, která toto potvrdila, a pot na chodidlech má ještě něco navíc, obsahuje feromony, které dovedou zajistit i velmi silný http://www.karaoketexty.cz/texty-pisni/imodium/jsou-prvni-jsou-silny-545349 orgasmus, a to se týká jak mužů, tak i žen.