Pevná linka


Jste rádi, že jsou mobilní telefony, které se dají normálně přenášet a nosit v kapse anebo v kabelce? Anebo byly pro vás lepší pevné linky? Samozřejmě, že všechno má své výhody a nevýhody. Všechno má své plus a mínus. Já si myslím, že třeba výhod těch pevných linek bylo to, že jednoznačně na nich nikdo nemohl být závislý. Protože když si někdo chtěl zavolat, tak jednoduše si jenom zavolat. Z pevné linky nešly psát sms zprávy, z pevné linky se také nemohly hrát různé hry anebo stahovat různé hry nebo aplikace. A také jste z toho nemohli vůbec fotografovat.

Kdysi byla pevná linka populární.

Jenomže potom přišly mobilní telefony a všechno bylo jinak. Úplně všechno bylo vzhůru nohama, proto jsem si řekla, že je nejlepší, když lidé také budou přemýšlet nad tím, co budou s mobilním telefonem dělat. Dnešní elektro je úplně celé komplet jiné. Není to jako třeba před dvaceti lety. Řeknu vám, že každým rokem se elektro, ale i technika, hodně mění. Vývoj a všechno jde dopředu, nikdy to nepůjde dozadu, ale řeknu vám, že kdyby ještě se třeba zmodernizovaly nějaké pevné linky, kde třeba bude také jiný mikrofon anebo půjdou z toho dělat také fotografie a tak podobně, tak by to podle mého názoru bylo opravdu geniální.

Chtěli byste novou zmodernizovanou pevnou linku?

Já sama bych si potom takovou pevnou linku také pořídila. Může to být opravdu naprosto ideální. Mohlo by to také fungovat na principu toho, že tam bude třeba kamera, něco jako chůvička. Chůvička s telefonem a tak podobně. Vždyť pevná linka může mít doma opravdu spoustu funkcí a vymožeností, tak absolutně nechápu, proč třeba lidé také nechtějí vynaleznout různou jinou pevnou linku. Úplně jinou, než byla kdysi. Je logické, že dnešní lidé by chtěli něco moderního. Slyšela jsem, že jsou už i nějaké mobilní telefony, které dříve byly úplně retro, ale v dnešní době je vynálezci úplně změnili a vylepšili k nepoznání.