Podzimní romantické stěhování


Máte rádi romantiku a chtěli byste ji propůjčit i vašemu stěhování? Pak jej proměňte v nevšední zážitek, který si užijete tak, že vám to možná někdo ani neuvěří.

Babí léto – někteří lidé si vybírají dovolenou až v září. V té době bývá všude klid a málo turistů a za dobrého počasí se můžete v přírodě i koupat. Jestliže si v tento termín vyberete i stěhování, bude to výhodné v tom, že bude příjemné teplo, nebude ani horko, ani zima, a můžete se pohybovat v lehkém oblečení. V době podzimní rovnodennosti je stále dostatek světla a máte pak i spoustu energie na poklidné balení věcí.

podzimní krajina

Cukrárna, kavárna a restaurace – v průběhu balení věcí a příprav na stěhování si dopřejte více zábavy, než kdy jindy, a sice pasivní formou. Nechte se obskakovat personálem restaurace a dopřejte si něco, co vyrobil někdo jiný, chce to přijít na jiné myšlenky a skutečně relaxovat. Aktivní sportování si nechte na jindy, až budete přestěhovaní a zabydlení.

stěhování bytu

Rozsah stěhovacích prací – stěhovací firma stěhování bytů v Praze zajišťuje komplexní služby na klíč. V podstatě nemusíte ani hnout prstem, pouze předáte klíče od obou nemovitostí a potřebné instrukce, a nic jiného nemusíte řešit. Záleží tedy na vás, jak situaci pojmete, zda využijete všech stěhovacích služeb do svého maxima, anebo jen některých. Stěhováci za vás mohou demontovat nábytek, nainstalovat bytové vybavení, mohou zajistit i malování, pokládku koberců a rozmístění nábytku, mohou za vás i vybalit věci z krabic. Můžete tedy stěhování prožít spíše v romantickém duchu a podílet se na něm jen zčásti, v tom, co vás baví a neobtěžuje.

Uvědomte si, že na stěhování je nejobtížnější fáze zabydlování, kdy se ocitáte na jiném místě, a musíte si zvykat na nové prostředí, které neznáte, a to vše by mělo být co nejvíce usnadněno, abyste neskončili na antidepresivech a nebyli vystaveni dlouhodobému stresu.