Pořád je jich málo


Každý potřebuje občas něco rychle napsat. A i když máme telefony, kam si můžeme napsat různé poznámky, papír s propiska je nenahraditelná kombinace. I když už i banky a další instituce používají tablety s speciální tužky k podpisu namísto běžného papíru, stále se naprostá většina smluv podepisuje na klasický papír. Právě proto že je potřeba často něco napsat nebo podepsat, je propiska věc, která se snadno ztratí nebo poškodí. Někdo si občas propisku odnese domů, aniž by si to uvědomoval, a právě proto je jich na pracovištích neustále málo.

barevné propisky

Nejlepší je mít je do zásoby
Mnohé firmy si nechávají vyrábět dárkové a reklamní předměty, které se hodí nejen jako dárky pro zaměstnance nebo třeba zákazníky, ale hodí se i jako vybavení do kanceláře nebo na halu. Jednou z věcí, které lze využít jako dárek i jako reklamu nebo výbavu pro zaměstnance, jsou propisky s potiskem. Je to ideální dárek, protože stojí pár korun, a můžete si vybrat z velkého množství propisek.

Jak taková reklama funguje?
Nejspíš jste už někdy přišli do styku s reklamní propiskou. Je to obyčejná propiska, na které je natištěný název firmy a většinou i nějaké kontaktní údaje. Díky tomu že potom lidé tuto propisku drží v ruce pravidelně, si prostě zapamatují o jakou firmu jde. A když pak potřebují určitý výrobek nebo službu, nejspíš si jako jednu z prvních firem vybaví právě tu, která je uvedená na propisce. Takto jednoduše takový druh reklamy funguje. Je to skvělá reklama, která opravdu funguje, a stojí pár korun.

barvy propiska

Propisek není nikdy dost, a totéž platí i pro firemní oblečení nebo třeba pro hrnky. Vybavte svou firmu předměty s logem vaší firmy, uvidíte že si vás bude pamatovat nejen každý váš zaměstnanec, ale také návštěvy a každý kdo od vás dostane některý z vašich firemních dárků, ať už půjde o vánoční dárek nebo třeba výhru ba firemním večírku.