Zadlužený partner


Mít veliký dům a také velikou zahradu, tak to jsem si vždycky přála, tohle bylo vždycky moje veliké přání. Jenomže bohužel jsem neměla takové štěstí, aby se mi tohle splnilo. Měla jsem opravdu smůlu na partnera. I když jsem si vždycky přála velikou zahradu a také veliký dům, tak vždycky můj partner řekl, že tohle nikdy kupovat nebude. A že to také nikdy nebude platit. Já jsem po něm, ale samozřejmě nikdy nechtěla, aby mi koupil veliký dům nebo velikou zahradu anebo oboje. S partnerem jsme se také domlouvali, že když budeme mít třeba nějaký malý dům, že si klidně můžeme potom koupit také chatu se zahradou.

Sen o velikém domě se zahradou se rozplynul.

Jenomže tohle partner nechtěl vůbec slyšet. Partner chtěl stále bydlet v malém bytě se ptala jsem se, proč chce bydlet v malém bytě, když máme docela dost peněz? Oba dva máme nadprůměrné platy, a navíc já také ještě vlastním jednu garsonku a řekla jsem si, že bych tu malou garsonku prodala a potom zbytek bychom už doplatili my, že bychom si pořídili veliký dům se zahradou. Jenomže tohle partner nechtěl. Mě už tohle přišlo opravdu takové divné a podezřelé, že i když já bych do toho domu se zahradou dala více peněz, tak on by nechtěl dát ani korunu.

Veliký dům už mít nebudu.

Po roce, kdy jsem tohle všechno zkoumala, tak jsem se dozvěděla, že je můj partner je zadlužený až po uši, skoro dva a půl milionu korun! Když jsem se ho na to zeptala, tak to zkoušel zapírat, ale když jsem potom řekla, že vím už, za co je zadlužený a tak podobně, tak on mi potom dal za pravdu a omlouval se mi. Jenomže tohle jsem už nestrpěla. Nejenom, že mě vadilo, že lhal, ale také mě docela dost vadilo, že on je zadlužený. Co potom tohle bude za život? Takže jsem se rozloučila s domem se zahradou a také s partnerem. Partner tohle ještě asi půl roku musel rozdýchávat, protože nevěděl, koho si najde, když je takhle zadlužený. Prý ho žádná chtít nebude.